Company Logo

 

Narva linna lasteaedade metoodiliste ühingute juhid õa 2016/2017

   Metoodiline ühing  Juhataja  Lasteaed  Kontaktandmed
1  Rühmaõpetajate MÜ  Jelena Oštšepkova  Pingviin See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
2  Liikumisõpetajate MÜ  Leonid Gavrilov  Pingviin See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
3  Muusikaõpetajate MÜ  Zanna Orekhova  Pingviin See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
4  Eesti keele õpetajate MÜ  Jelena Skvortsova  Sipsik See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
5  Sõimerühmade õpetajate MÜ  Ramziya Kutuzova  Pingviin See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
6  Logopeedide MÜ  Larissa Tšõganova Tareke See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
7  Õppealajuhatajate MÜ  Veera Osis  Põngerjas See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
8  IKT   Elena Botškova
 Olga Stepanova
Tareke
 Kirsike
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond © 2018 | Peetri plats 1, IV korrus | tel. 35 99120